پیام تبریک رئیس هیئت مدیره صندوق تعاون روستایی ایرانیان

منتشر شده در اخبار و اطلاعیه ها

رئیس هیئت مدیره صندوق تعاون روستایی ایرانیان، آقای مهندس حسین حسن آبادی، در پیامی، فرارسیدن نوروز سال 1396 را به هموطنان ، مشتریان و همکاران تبریک و شادباش گفت.

متن کامل پیام نوروزی رئیس هیات مدیره صندوق تعاون روستایی ایرانیان را در ادامه می‌خوانید:

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبـراللیل و النـهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

همکاران و مشتریان گرامی

تقارن فرخنده "بهار طبیعت" و آفرینش "دلیل خلقت" حضرت فاطمه زهرا (س) را که نام منورش بر تارک سال 96 می‌درخشد، به خانواده صندوق تعاون روستایی ایرانیان و فعالان عرصه اقتصاد و کشاورزی کشورمان تبریک عرض می‌کنم. در سال گذشته، این صندوق با بازنگری در شیوه عمل خود در دهه اخیر که با ابداع روش‌های خلاقانه و رویکرد اقتضایی در حوزه تامین مالی و تعامل با کشاورزان و تولید کنندگان و اتحادیه های شرکت های تعاونی روستایی و کشاورزی همراه بود، تلاش کرد تا با بهره‌مندی از ایده‌های حاصل از تجربیات سالهای گذشته، تنگناهای موجود در عرصه اقتصاد ملی وابسته به کشاورزی را به حداقل برساند. صندوق تعاون روستایی ایرانیان به عنوان یکی از اهرم‌های مهم حامی شرکتهای تعاونی روستایی و کشاورزی در سال "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" برنامه‌های عملیاتی متنوعی را برای بارورسازی سیاست‌های کلان مبتنی بر گفتمان اقتصاد مقاومتی در دستور کار خود داشت. بر اساس این برنامه‌ها، توسعه هدفمند سرمایه‌های انسانی و ایجاد تحولات اساسی در زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای تسهیل در ارایه خدمات تخصصی و خلاقانه به فعالان عرصه اقتصاد کشاورزی کشور از جمله اولویت‌های صندوق در سال 96 خواهد بود.

این صندوق بعنوان نخستین نهاد مالی و تخصصی تعاونی در بخش کشاورزی، مجموعه ای منحصر به فرد محسوب می‌شود که برآنست خود را بعنوان اهرمی بی بدیل در عرصه حمایت از اقتصاد صنعت کشاورزی کشور معرفی نماید. بی‌تردید در سال جدید، خدمات ما که با پشتوانه ایمان، اخلاص و تعهد منشعب از انسجام درونی و همدلی سازمانی این مجموعه خدوم عجین شده است، تحولی سازنده در جهت ارتقاء سطح ارائه خدمات را شاهد خواهد بود.

فرصت را مغتنم دانسته از همکاران ارجمند در صندوق تعاون روستایی ایرانیان، همکاران محترم نظام بانکی، فعالان تلاشگر اتحادیه های شرکتهای تعاونی روستایی و کشاورزی و همچنین سازمان تعاون روستایی ایران، تشکر و قدردانی می‌کنم. امیدوارم در پرتو انوار وجود مقدس حضرت فاطمه زهرا (س) سال جدید سالی سرشار از سعادت، شادکامی توأم با خیر و برکت برای آحاد ملت عزیز ایران اسلامی باشد.

حسین حسن آبادی
رئیس هیات مدیره صندوق تعاون روستایی ایرانیان

شعب ما

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده